16 czerwca 2024

podgik.bialystok.pl

Usługi kartograficzne oraz mapy do nawigacji samochodowych

Maciejówka – domki na Podlasiu do wynajęcia

Szukasz miejsca, gdzie można zapomnieć o codzienności? Odetchnąć świeżym powietrzem i nacieszyć oczy widokiem prastarej puszczy? Pić wino na drewnianym tarasie i słuchać cykad? Zaplanuj urlop na Podlasiu w gospodarstwie agroturystycznym Maciejówka.

Podlasie. Poznaj region, w którym czas płynie wolniej

Byłeś na Mazurach? Znasz wybrzeże Bałtyku i polskie góry? Widziałaś najważniejsze atrakcje turystyczne w kraju, a może nawet za granicą? Być może wydaje ci się, że Podlasie jest nudne w porównaniu do tych wszystkich miejsc, które dotąd zwiedziłeś. Otóż wielu turystów stwierdza ze zdumieniem, że właśnie tu wypoczywa najlepiej. W regionie leniwych rzek, połaci lasów, urokliwych jeziorek i wiosek, które wyglądają tak samo, jak sto lat temu. Tu idealny region do tego, aby odpocząć od zgiełku miasta, odciąć się od zdobyczy cywilizacji i wirtualnego świata. Poczuć jedność z przyrodą i przemyśleć życiowe priorytety. Porozmawiać z mieszkańcami, którzy wiedzą, że najważniejsze w życiu jest zdrowie i życzliwi ludzie dookoła, nie życie w pędzie, nie awanse i nie wspomnienia z egzotycznych podróży. Podoba Ci się taka perspektywa? Jeśli tak, to najbliższy urlop zaplanuj na Podlasiu, najlepiej w agroturystyce Maciejówka niedaleko Białegostoku.

Maciejówka – pokoje i domki na wynajem

Agroturystyka Maciejówka w Borkach koło Nowosiółek mieści się w sercu Puszczy Knyszyńskiej. Oferuje pokoje noclegowe i całoroczne, drewniane domki na wynajem. Urokliwe domki o rustykalnym wystroju pachną balami i przypominają wakacje u babci na wsi. Obiekt oferuje noclegi ze śniadaniem oraz dostęp do kuchni. Jest tu wszystko, czego potrzebuje spragniony spokoju turysta, a więc wygodne drewniane łóżka, komody i taras, w sam raz na wieczorne pogawędki przy winie lub herbatce z prądem. Nie ma luksusów, telewizji, ani Wi-Fi. Zamiast tego goście obserwują gwiazdy i zwierzęta w lesie. Robią zdjęcia, zbieraj grzyby, wędkują, jeżdżą rowerami i pływają kajakami po Supraśli. Zachwycają się zielenią, podglądają sarny, słuchają, jak szumi las i śpiewają ptaki. To świetne miejsce na męską wyprawę, rodzinny wyjazd z nutką survivalu, ale też rustykalne wesela czy kobiece warsztaty. Marzysz o takiej przygodzie? Sprawdź ofertę i zarezerwuj pobyt w gospodarstwie agroturystycznym Maciejówka. Domki na Podlasiu do wynajęcia oraz pokoje noclegowe spełnią Twoje oczekiwania, a piękno tutejsze przyrody pozostanie w Twojej pamięci na długo.

Atrakcje turystyczne na Podlasiu

Pobyt w Maciejówce może być okazją do bliższego poznania regionu. Sprawdź, co warto zobaczyć w okolicy Borek:

  • rezerwat przyrody Jałówka;
  • wieża widokowa na Górze Konopnej;
  • rezerwat przyrody Krzemienne Góry;
  • pieszo-rowerowy Szlak Powstania Styczniowego;
  • meczet w Kruszynianach;
  • Zalew Zarzeczany koło Gródka, kąpielisko i pomosty wędkarskie;
  • prawosławny klasztor, plaża miejska w Supraśli;
  • Pałac Branickich, rynek miejski i park Planty w Białymstoku.

Jak widzisz region Podlasia jest ciekawy zarówno pod względem przyrodniczym, jak i kulturowo-historycznym. Pamiętaj, aby zabrać wygodną odzież i buty, aparat fotograficzny i lornetkę. Może jeszcze ludzi, których kochasz. Wspólnie przekonacie się, że podlaska przyroda może dostarczyć niezapomnianych wrażeń.